Rychlé půjčky ihned online

15. května 2015 v 8:13
Rychlá půjčka se jinými slovy nazývá mikropůjčka a dovoluje žadateli získat finanční prostředky s krátkodobou splatností. Většina firem udává splatnost 30 dní. Pojďme se společně podívat jak takovou půjčku získat, jak ji spatit a třeba i nezaplatit ani o korunu více.

Jak získat půjčku?

Mikropůjčku získáte snadným vyplněním formuláře na webu společnosti poskytující půjčky. Může se jednat například o půjčku Provident, půjčku Home Credit nebo jiné nebankovní instituce nabízející peníze.

I firmy chtějí vydělat

Půjčky jsou samozřejmě velice výdělečný obor, který na trhu byl a bude. Společnosti chtějí na krátkodobých finančních pohledávkách za dlužníkem vydělat a proto zpravidla splatíte větší částku, než kterou si půjčíte. Někdy se může jednat o stovky korun, jindy o tisíce.

Jak je to s půjčkou zdarma

Jako jedna z konkurenčních nástrojů je první rychlá půjčka ihned na účet pro nové kienty zdarma. V případě prvního poždavku na půjčku (a pokud projdete požadavky) máte u nějakých společností možnost získat první půjčku bez navýšení. Společnosti spoléhají na to, že finanční prostředky budete potřebovat v budoucnu znovu a s dobrou zkušeností se obrátíte znovu na ně. To už se ale úrokům ani poplatkům nevyhnete. Buďte tedy opatrní od koho si půjčujete. Doporučujem se podívat na nějaké srovnání půjček, které vám rozhodně napoví kde a jak si nejlépe půjčit.

Splácení mikropůjček

Mikropůjčky se splácejí jednorázově po uplynutí doby. Jak je v úvodu zminováno, většinou se jedná o 30 dní. V případě, že máte problém sehnat peníze ke konci měsíce, společnosti vám většinou za menší poplatek mohou prodloužit splatnost o dalších 30 nebo i více dní.


Pokud se dostanete do platebních problémů,nesnažte se krýt jednu půjčku druhou a raději vymyslete, jak ušetřit ve vaší stávající situaci. Ušetřit, případně víec vydělat se dá hodně způsoby. Brát si půjčku na krytí půjčky ve většině případů opravdu není dlouhodobým řešením.

Mrkněte na další informace na http://www.porovnejpujcku.cz, případně informace o půjce na wikipedii : http://cs.wikipedia.org/wiki/P%C5%AFj%C4%8Dka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama